26.03.2024 жылы "Жоғары электроника және коммуникациялар колледжі" ШЖҚ КМК базасында 8 жастан 10 жасқа дейінгі балалар үшін темір жол көлігі және байланыс бағыты бойынша "Жас қозғалысшы" құзыреттілігі бойынша ІІІ Baby Skills чемпионаты өтті. Чемпионатқа 6 мектептің командалары қатысты:

* № 33 орта білім беретін мектебі ("Экспресс" тобы);

* М. Әуезов атындағы орта білім беретін мектебі ("Railway win" тобы);

* № 5 жалпы орта білім беретін мектебі ("Комета" тобы);

* Ж.Тәшенов атындағы жалпы орта білім беретін мектебі ("Бауырсақ" тобы);

* №18 жалпы орта білім беретін мектебі ("Білгірлер" тобы);

* Ш. Шокин атындағы жалпы орта білім беретін мектеп-гимназиясы ("Жеңіс" тобы).

Чемпионатта келесі Модульдер болды:

* А Модулі: "Сәлемдесу". Жауапты: Мельник Э. С., Каббасов Б. Д.

* Модуль: "Аударма жұмбақтары". Жауапты: Исаенко В. В.

* Модуль: "Томас вагондары және оның достары". Жауапты: Шаймарданова Б. К.

* D модулі: "Көңілді локомотив". Жауапты: Курочкина Н.В., Қарашашева С. Ш.

* Е модулі: "Қауіпті теміржол". Жауапты: Замесный Николай Васильевич - "Dar Rail" ЖШС колледжінің әлеуметтік серіктесі

* F модулі: "Байланысшы-мобилограф". Жауапты: Гордеева Т. Ф.

* G модулі: "Паровоз - қар тазалағыш". Жауапты: Кожиков С.Н.

Чемпионатты білікті қазылар алқасы бағалады:

Қарасаева Ольга Владимировна - өндірістік оқыту шебері;

Кондратьева Любовь Константиновна - арнайы пәндер оқытушысы;

Жадрин Айдар Ерсайұлы - Павлодар қ. «Жастар орталығы» креативті жастармен жұмыс жөніндегі инспекторы;

Сайлаубеков Еркебұлан Қадырбекұлы - Павлодар станциясындағы желілік ПБ құқық бұзушылықтың алдын алу тобының аға инспекторы;

Мухина Екатерина Андреевна - «ҚТЖ» «Жүк тасымалы» ЖШС – «ЖТ Павлодар бөлімшесі» филиалы тасымалдау құжаттарын өңдеу жөніндегі аға операторы;

Пархоменко Юрий Юрьевич - Павлодар станциясындағы "DAR RAIL" ЖШС өңірлік бөлімшесінің директоры.

Байқаудың кішкентай қатысушылары тапсырмаларды қызығушылықпен орындады, оны орындауға шығармашылық және жауапкершілікпен қарады.

Қазылар алқасы бүкіл шығармашылық процесті үлкен қуанышпен және қызығушылықпен бақылап, жеңімпаздарды анықтауда үлкен шатасуларға тап болды. Дегенмен, барлық командалар жеңімпаз атанды:

І орын - "Білгірлер" және "Railway win";

ІІ орын - "Комета" және "Экспресс";

ІІІ орын – "Бауырсақ" және "Жеңіс".

Жарыс күні соңында ұйымдастырушылар дипломдар мен сертификаттар, сондай-ақ барлық командаларға бағалы сыйлықтар табыс етті!

• 26 мар, 2024