Қыркүйек айында "Жоғары электроника және коммуникация колледжі" ШЖҚ КМК-да студенттер клубының жұмыс жоспары әзірленіп, бекітілді. Клуб жетекшісі болып арнайы пәндер оқытушысы Шаймарданова А.К. "Sanaly urpaq" клубының құрамында 1-3 курстың 40 студенті тағайындалды. Сыбайлас жемқорлыққа қарсы мәдениетті қалыптастыру мақсатында "электроника және коммуникация Жоғары колледжі" ШЖҚ КМК-да келесі іс-шаралар өткізілді: - Сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл бойынша "парасаттылық сағаты" бірыңғай сынып сағаты өткізілді және сыбайлас жемқорлыққа төзбеушілікті көрсететін құндылықтарды сақтауға және нығайтуға бағытталған бейнероликтердің көрсетілімі ұйымдастырылды; - Жұмыс істеудің оң тәжірибесін кеңейтуді жалғастырды Студенттердің хаттары мен өтініштеріне арналған "сенім телефоны" ЖӘНЕ "СЕНІМ поштасы" колледж; - Арнайы пәндер оқытушысы Д.Ж. Жақанова "ҚР Білім беру саласындағы сыбайлас жемқорлық"тақырыбында дәріс өткізді.

• 26 мар, 2024