Біздің колледжде аумақты жинау айлығы кезеңінде сенбілік өтті, оған 1-4 курс қызметкерлері мен студенттер қатысты.
Колледж аумағын және оған іргелес аумақты тазарту бойынша сенбілікті өткізу үшін жалпы тазалау бойынша іс-шаралар жоспары жасалды. Әр топқа жауапты сынып жетекшілері мен оқытушылары көрсетілген учаске бекітілді.
Сенбілікте жұмыс істеген кезде қауіпсіздік техникасы бойынша нұсқаулық өткізілді. Қажетті құрал-жабдықтармен қаруланған студенттер мен мұғалімдер бөлінген аумақты қуана-қуана ретке келтірді: олар қоқыс жинады, былтырғы жапырақтар мен шөптерді тырмалады. Бірнеше сағат ішінде жалпы күш-жігермен аумақ өзгерді: ол барлық жерде таза және әдемі болды.
Колледждегі сенбілік-бұл аумақты абаттандыру және тазарту жөніндегі іс-шара ғана емес, сонымен қатар студенттер мен оқытушылар ұжымын одан да ұйымшыл етуге тамаша мүмкіндік. Сенбілікке қатысып, колледжімізді таза әрі әдемі еткендердің барлығына алғыс айтамыз!

• 18 апр, 2024