Наурыз мерекесі қарсаңында жоғары электроника және коммуникация колледжінде 20.03.24 ж. "Ұлттық спорт"спорттық іс-шарасы өткізілді. Қазақтың ұлттық ойындары Және олар үшін стильдендірілген эстафеталар өткізілді. Іс-шараға колледж бөлімшелерінің құрама командалары мен оқытушылар құрамасы қатысты. Барлығы белсенді болды, өз қабілеттерін көрсетті және көптеген жақсы эмоциялар мен әсерлерге ие болды. Жарыс қорытындысы бойынша 3 орынды оқытушылар мен БҚ және ЭВТ бөлімшелерінің командалары иеленді, екінші орынды вагон және жол шаруашылығы отлелен командасы иеленді, байланыс бөлімшесінің студенттері чемпион атанды. Жеңімпаздар грамоталармен және сыйлықтармен марапатталды. Спорттық іс-шараға қатысқандардың барлығына алғыс білдіреміз! Алдағы мерекемен құттықтаймыз!!!

• 20 мар, 2024