"Жоғары электроника және коммуникациялар колледжі" ШЖҚ КМК-да әдістемелік кеңес өткізілді. Басшының оқу ісі жөніндегі орынбасары С.А. Құлахметова әдістемелік кеңесте колледжде "STEM - білім беру моделі - дарынды балаларға арналған инженерлік - техникалық бағыттағы ынталандырушы орта" атты инновациялық жобасын іске асыру туралы айтып берді. "ОП, АТ және байланыс" ЦК төрағасы Э.С. Мельник білім беру процесіне педагогикалық инновациялар мен ақпараттық технологияларды енгізудің өнімділігі туралы айтып берді. Профильдер бойынша шеберлік сабақтары өткізілді.

"ЕТ және БҚ" мамандығының оқытушылары А.С. Нургазинова мен Ж. О.Нургожина қонақтарға робот-бармен және роботтандырылған манипулятор қызмет көрсететін "ЖЭжКК мобильді мейрамханасын" ұсынды.

"ТҰ, АТ және байланыс" мамандығының оқытушылары "Темір жол көлігінде тасымалдауды ұйымдастыру және қозғалысты басқару", "Автоматика, телемеханика және темір жол көлігінде қозғалысты басқару", "Радиотехника, электроника және теллекоммуникация"бағыттары бойынша екі шеберлік сабағын өткізді. Курочкина Н.В., Қарашашева С.Ш., Кондратьева Л. К. "Қозғалыс" атты шеберлік сыныбын өткізілді.  Мельник Э.С., Исаенко В. В., Гордеева Т. Ф. "Кибер құрамы" атты шеберлік сыныбын өткізді.

"АЖ, ЖШ, ВШ" мамандығының оқытушылары О. Е. Байгутанов Іздік геодезист" атты шеберлік сыныбын өткізді.

Химия пәнінің мұғалімі Мулярчик Т.А. слаймдарды жасау бойынша қызықты шеберлік сабағын өткізді.

Физика пәнінің оқытушысы А. Д. Сансызбаева электрмен қызықты эксперименттерді қолдана отырып, "SmartFisiks" атты шеберлік сыныбын өткізді.

Әдістемелік кеңес өткізілгеннен кейін интеграцияланған сабақтар циклі, сабақтан тыс жұмыстар, сыныптан тыс жұмыстар және ғылым, технология, инженерлік шығармашылық, математика бағыттары бойынша білім беру жүйесі арқылы STEM - білім беру жұмысын жалғастыру туралы шешім қабылданды.

Сондай ақ білім беру процесіне педагогикалық инновациялар мен ақпараттық технологияларды енгізуді іске асыру бойынша жұмысты жалғастырсын. Студенттердің жобалық іс-әрекетінің практикалық бөлігін жүзеге асыру үшін ұйымдармен серіктестікті жалғастырсын.

• 30 мая, 2023