С.Қ. Нұрмағамбетовтың 100 жылдығы қарсаңында 2024 жылғы 23 мамырда жоғары электроника және коммуникация колледжінде "Нұрмағамбетов Сағдат Қожахметұлының өмір жолыества дәстүрлерінің сабақтастығы тарихы ретінде"тақырыбында 1 курс студенттерімен кездесу өткізілді. Нұрмағамбетов Сағадат Қожахметұлы-кеңестік және қазақстандық әскери басшы, Қазақстан Республикасының бірінші Қорғаныс министрі, Кеңес Одағының Батыры, Қазақстанның Халық Батыры, Қазақстан Республикасы армиясының генералы.
АӘД оқытушысы Әбдуходжаев Ы.Е.студенттерге Ұлы Отан соғысы кезіндегі және соғыстан кейінгі кезеңдегі осы аңызға айналған адамның подіктері, сондай-ақ С. К. Нұрмағамбетовтың Қазақстан Республикасы Қарулы күштерінің қалыптасуы мен дамуындағы рөлі және оның Жастарды патриоттық тәрбиелеуге қосқан үлесі туралы айтып берді.

• 23 мая, 2024