Бүгін 17 наурызда «Жоғары электроника және коммуникациялар колледжі» ШЖҚ КМК базасында Павлодар қаласының  № 27 ОБМ-нің бірінші сынып оқушылары арасында ІТ технология бағыты бойынша "Графикалық дизайн" тақырыбында BabySkills жаңа форматтағы конкурсы өтті.

Байқау төрт кезеңнен тұрды:

1. "Кім жылдам?"
  2. "Құрастыру" (Лего);
  3. «Математика»;
  4. "Мен өзім" (компьютерлік графика).

Кішкентай қатысушылар тапсырмаларды қызығушылықпен орындады, оны орындауға шығармашылықпен және жауапкершілікпен қарады. Балалар топта жұмыс істеді, онда жақсы командалық жұмыс көрсетті. Әр тапсырманы достық және ынтымақтастықта орындады.

Қатысушылар мен жанкүйерлер колледжге баруға және кішкентай қонақтарға арналған экскурсияға риза болды. Олар "Мобильді робототехника" құзыреттілік орталығына барып, кәсіби роботтарды өз көздерімен көре алды.Колледждің кішкентай қонақтары білдірген қуаныш пен эмоция тек оқытушыларды ғана емес, сонымен қатар  ПО-220 тобының студенттерін де, қатысқан колледж қонақтары мен келушілерді де қуантты.

• 18 мар, 2022