2024 жылдың 4 қазанында біздің колледжде мұғалімдер күніне арналған мерекелік концерт өтті. Таңертең студенттер мұғалімдерді гүлдермен қарсы алды .оларды шын жүректен қарсы алды. Студенттер тобының әрқайсысы бейне құттықтаулар дайындады, осылайша мұғалімдердің еңбегіне деген көзқарас Ризашылық пен құрмет білдірді.Біздің колледждегі мерекелік күн студенттер өнер көрсеткен концертпен аяқталды. Концертке шақырылған педагогикалық еңбек ардагерлері шықты, олар мерекеге қуана қосылды. Концерт бағдарламасы өте қызықты және қызықты болды: би,ән, құттықтаулар болды. Ұйымға қатысқан осы іс-шараны ұйымдастырғаны және өткізгені үшін оқушыларымызға және құрметті оқытушыларымызға алғысымызды білдіреміз .Біз оларға еңбек қызметінде кәсіби табыс тілейміз және сарқылмас шабыт тілейміз!

#біртұтас _тәрбие _pvl
#Біртұтас_тәрбие #Даналық_ұстаздан