Жоғары электроника және коммуникациялар колледжіне «ҚТЖ» «Жүк тасымалы» ЖШС – «ЖТ Павлодар бөлімшесі» филиалы директорының міндетін атқарушы Азамат Серғалиұлы Тайжановпен бас инженер Кайыр Аян Серикұлымен және «ҚТЖ» ҰК» АҚ «Магистральдық желінің Павлодар бөлімшесі» филиалы директорының орынбасары Болат Төленұлы Баймағамбетов келді. Колледж басшысы Нығметов Марат Жанатұлы қонақтарды колледж базасымен таныстырып, оқу үдерісін атап өтті. Сапар қорытындысы бойынша өңірдің теміржол саласының басшылары бірлесіп атқарушы ұйымдар болып табылатын колледжге қатысты проблемалық мәселелер колледж басшылығымен талқыланды. "ҚТЖ "ҰК" АҚ өңірлік құрылымдық бөлімшелері колледжге толық қолдау көрсетуге дайын. Қамқоршылар болып табылатын теміржол кәсіпорындар колледж басшылығымен өзекті проблемалық мәселелерді талқылады. Сапар қорытындысы бойынша өңірдің теміржол саласының басшылары бірлесіп атқарушы ұйымдар болып табылатын колледжге қатысты проблемалық мәселелер колледж басшылығымен талқыланды.

• 02 фев, 2024