"Кәмелетке толмағандар арасындағы қылмыстар мен құқық бұзушылықтардың алдын алу" профилактикалық әңгімесін ювеналды полицияның аға инспекторы Сүлейменов Руслан Шаймарданұлы және полиция ПБ Солтүстік полиция бөлімінің кәмелетке толмағандар отдела жөніндегі аға учаскелік инспекторы Прохорова Рада Олеговна жүргізді.Құқық бұзушылықтардың алдын алу және құқықтық сауаттылық деңгейін арттыру, қоғамға жат мінез-құлықпен және девиантты әрекеттермен жатақханада тұратын студенттер санын азайту мақсатында, 2024 жылғы 19 қыркүйек. колледждің акт залында студенттер полиция бөлімінің инспекторларымен кездесті .Әңгімелесу барысында азаматтардың, оның ішінде кәмелетке толмағандардың және олардың ата-аналарының жасаған құқық бұзушылықтары үшін әкімшілік, қылмыстық жауаптылығына баса назар аударылды. Павлодар қаласы бойынша студенттер мен кәмелетке толмағандар арасында жасалған құқық бұзушылықтардың жалпы статистикасы, сондай-ақ құқық бұзушылықтардың мысалдары келтірілді. Егер жас жігіт қылмыс жасап, оны өтеген болса, фактінің өзі жинақтаушы деректер базасында қалады, бұл ішкі істер, полиция қатарында әскери немесе қызмет мамандығын таңдауда одан әрі жоспарлардың іске асырылуын автоматты түрде жояды.Іс-шара үлкен тәрбиелік әсерге ие болды.

• 19 сен, 2024