09.11.2020  жылы "Жоғары электроника және коммуникациялар колледжінің" студенттері ZOOM платформасында спикер г.Турдинованың қатысуымен "ВИЧ-инфекциясы және алдын алу шаралары"  атты онлайн-конференциясы өтті. Конференция барысында Гүлсім Турдинова оқытушыларға  ВИЧ-инфекциясының не екенін және оның ЖИТС-тың пайда болуына әкелетін салдарымен таныстырды.

АИТВ  және ЖИТС – қа қатысты қалыптасқан қолайсыз жағдайға себеп болатын себептердің -әлеуметтік проблемалар, сана-сезімнің төмен деңгейі, жыныстық жолмен берілетін аурулар туралы білімнің болмауы, жеке қауіп-қатер мен аурудың салдарын, жоғары қауіп-қатер топтарының (инъекциялық есірткі пайдаланатын адамдар) арасында түсінбеушіліктен болатыны  бар.

Біздің студенттер г. Турдинованың баяндамасын қызығушылықпен тыңдап, АИТВ-инфекциясының алдын алуға қатысты сұрақтар қойды

АИТВ-инфекциясымен күрестің маңызды пәрменді шарасы оның алдын алу болып табылады!

• 10 ноя, 2020