Жоғары электроника және коммуникациялар колледжіне 2021 жылғы 11 наурызда облыс әкімі Сқақов Әбілқайыр Бақтыбайұлы  бастаған делегация келді.

Бірінші басшы оқу орнының базасында ашылған "Радиоэлектроника және байланыс" және "Есептеу техникасы және бағдарламалық қамтамасыз ету" бағыттары бойынша мамандар даярлау орталықтары жұмыс істейтін құзыреттілік орталықтарын таныстырды.

Сондай-ақ жазғы кезеңде оқу орны табысты жүргізетін кәсіптік бағдарлау жұмысы шеңберінде мектеп оқушылары тартылатын болады.

Қонақтар Е-learning бағдарламасы бойынша сатып алынған заманауи жабдықтармен жабдықталған оқу зертханаларын, кабинеттерді аралады , онда бірнеше жыл бойы өңірдің еңбек нарығында сұранысқа ие мамандар дайындалады, мұны әлеуметтік әріптестер А.Скаковпен әңгімелесу кезінде растады, сондай-ақ оқу орнын толық жабдықтауға бағытталған "Жас Маман" бағдарламасының маңыздылығын атап өтті.

Кездесу барысында колледждің бірінші басшысы Нығметов Марат Жанатұлы "Қазақтелеком" АҚ,"Aspect инжиниринг орталығы" ЖШС әлеуметтік серіктестерімен ынтымақтастық туралы айтып, қатысушыларды "Жас маман" бағдарламасы бойынша сатып алынған жабдықпен колледждің материалдық техникалық базасымен таныстырды.

• 10 мар, 2021