2024 жылғы 22 ақпанда Жоғары электроника және коммуникациялар колледжінде ақпараттық технологиялар оқу кабинетінің ашылуы өтті.Павлодар қаласындағы "БанкЦентрКредит" АҚ филиалының демеушілік көмегінің арқасында колледж "Бағдарламалық қамтамасыз ету" мамандығы бойынша оқу кабинеттерінің бірінің компьютерлік базасын жаңартуға мүмкіндік алды. Қазір кабинетте 15 заманауи дербес компьютер мен жиһазбен жабдықталған компоненттер, сондай-ақ мультимедиялық LCD проекторы орнатылған. Бұған дейін банк өкілдері колледжде қауіпсіз бақылау - өткізу жүйесін қамтамасыз ететін қол жеткізуді бақылау және басқару жүйесін орнатып, ұзақ мерзімді пайдалануға берген болатын.2022 жылдың басынан бастап "БанкЦентКредит" колледждің қаржы операторы болып табылады, бұл екі ұйымның тығыз ынтымақтастығын тудырды.

• 22 фев, 2024