2021 жылдың 20 қыркүйегінде барлық топтарда педагогикалық еңбек ардагерлері Н.А. Князеваның, С.К. Баяндинаның, О. В. Қарасаеваның, Ш. С. Егінбаевтың, А. Г. Төлеповтың, К. Б. Кудеринаның шақырылуымен "Тәуелсіздікке қол жеткізу" сынып сағаттары өтті, олар ТжКБ жүйесінде 30 және одан да көп жыл жұмыс істеді.

Қазақстан тарихындағы 30 жыл - бұл ел дамуының ажырамас нәтижесін қайта құруға болатын ерекше кезең.

Жоғарыда аталған барлық қонақтар біздің оқу орнымызда ұзақ уақыт жұмыс істеді, біздің жас мемлекетіміздің куәгерлері және құрылысшылары болды, сондай-ақ осы жылы 40 жыл болатын біздің колледждің бастауында тұрды деп айтуға болады.

Олар студенттерге колледж бен ел өміріндегі көптеген қызықты фактілерді айтып берді.

• 20 сен, 2021