Жоғары электроника және коммуникациялар колледжі  "Наурыз мейрамына" арналған мерекелік бағдарлама ұйымдастырды, оған келесі іс-шаралар кірді:

- Көрісу күні  (День приветствия)

- оқытушы Омарова К.А. ең жақсы сәлемдесу сайысын өткізді

Эссе. ОП -120 тобының оқушылар  Д. Махмудованың, Н. Хасенованың, - ОП -219 тобынан Е. Хуттымбек жұмыстары үздік деп танылды.

-Байханова К.Ж. «Наурыз бірлік пен бейбітшілік мейрамы» атты кітаптар, эсселер, басылымдар көрмесін ұйымдастырды

- Жайлау күні (День природы)

-Ахметова Б.М. Наурыз мерекесіне арналған үздік құттықтауға байқау өткізді. 1-2 курс студенттері қатысты. Оқытушы үздік жұмыстарды Касенгалиева Р С-120, Айдарбекова Р-ОП-120, Иманбек С-ОП-120 атап өтті .

- Шежіре күні (День памяти предков и благословения)

- тематический час «Қош келдің, Наурыз»  был проведен во всех группах

- Тарихқа тағзым күні (День истории)

- мұражайларға онлайн экскурсиялар өлкетану мұражайы мен "Ертіс" мұражайына ұйымдастырылды

- Игі істер күні (День добрых дел)

- бұл күні 35 Еңбек ардагерін мерекемен құттықтады -

Шымырлық пен шеберлік күні (День спорта и мастерства)

-онлайн спортивные состязания - соревнование по двоеборью, в котором приняли участие 26 студентов 1-3 курсов

- Ұлыстың ұлы күні

- "Э и ПО" бөлімі "Наурыз-думан" концерттік бағдарламасын ұйымдастырды және өткізді.

Аталған іс-шараның мақсаты-қазақтың халық шығармашылығы мен әдет-ғұрпына деген қызығушылықты ояту. Білім алушылардың танымдық қызметін, мәдени бос уақытын жандандыру, мерекелік атмосфера құру. Форма: (қашықтан). Студенттерді ұлттық салт-дәстүрлерге баулу. Олар туралы қарапайым түсінік беріп қана қоймай, ата-бабалар мұрасы сияқты ұлттық дәстүрлерді тануға, құрметтеуге, түсінуге және жалғастыруға үйрету. Тәрбие қызметі шеңберінде — студенттердің интеллектісін, шығармашылық белсенділігін және бейнелі ой-өрісін дамытуға жәрдемдесу.

Наурыз-көктем мерекесі. Наурыз - жыл басы. Бұл күн, 22 Наурыз, көктемгі күн мен түннің теңесуі — Шығыс халықтарының мерекесі, халықтардың ынтымақтастығы күні. Шығыс елдері үшін Наурыз-бұл бірлік, бейбітшілік, еңбек, көктем, жақсылық, бақыт мерекесі. Бұл күні жақсылық тілеу, құттықтау, кешірім - кешірімділік, жомарттық сияқты адамгершілік қасиеттерге басымдық беріледі. Мерекенің барлық жағдайы әр адамды жоғары санаға, әдептілікке, адамгершілікке, бауырластық сүйіспеншілікке, таңдануға, мейірімділік пен мейірімділікке шақырады. Сондықтан әрбір халық Наурызды асыға күтеді.

Іс-шараны дайындауға және өткізуге бірінші және үшінші курс студенттері қатысты.

Наурыз мейрамы-жер бетіндегі және табиғаттағы барлық адамдардың бірлігі мерекесі, үйлесімділік, жарық және жақсылық мерекесі сәтті өтті. Ұжым осы іс-шараны дайындауға және өткізуге белсенді қатысқандарға алғыс білдірді.

• 18 мар, 2021