Жоғары электроника және коммуникация колледжінің кітапханасында,бірінші курс студентерне арналған айлық « Кітапхана білім ордасы» өтіп жатыр.Және «Кітап достарын іздейді» атты буккроссинг «Оқуға кұштар колледж» тужырымдамасын іске асыру жөніндегі арналған акция өткізіліп жатыр.

Кітапханашылар, кітапхананы пайдалану ережелері туралы,әңгімелесу,кітаптар,газеттер мен журналдар қорымен таныстырды.

Және «Кітап достарын іздейді-оқы және өзгеге ұсын!» буккроссинг акция бойынша кітап көрме ұйымдастырылды.Жобаның мақсаты өзара кітаптар алмасу.Буккроссинг қозғалысы кітап пен оқырман арасын жақындатудың тиімді ретінде іс-тәрбиеге енгізіліп отыр. Бугінгі акцияларда ПМЛ-112 топтың студентері белсенді қатысты.

Кітап оқуға барлықтарынызды шақырамыз!!!

• 27 сен, 2022