2020-2050 жылдарға арналған білім берудің Мемлекеттік бағдарламасы аясында, Білім және ғылым министрлігінің 2008 жылдың 18 наурызындағы 125 "Орта, техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдары үшін  оқушылардың оқу үлгерімнің аралық орта білімнен кейінгі үлгерімнің ағымдағы жағдайын, аралық және қорытынды аттестаттауын өткізудің Типтік ережелерін бекіту туралы" бұйрығын іске асыру мақсатында 2022 жылдың 16 маусымында "Жоғары электроника және коммуникациялар колледжі" ШЖҚ КММ" Локомотивтерді басқару " құзыреттілі бойынша WorldSkills стандарттары негізінде демонстрация лық емтихан өтті.  WorldSkills стандарттарымен конкурс мына мамандықтар бойынша өтті: 1108000 "Локомотивтерді басқару "құзыреттілі бойынша "Эксплуатация, жөндеу және темір жолдағы жылжымалы құрамға қызмет көрсету": Елгин В. В., Пиджаков Д., Никоноров Е., Семочкин Д., Хорошун А., Каптай Д. қатысты.

Студенттердің конкурс барысында белгілі уақыт аралығындағы жұмыстарын сарапшылар мен тәуелсіз сарапшы анықтады. Олардың құрамында мұғалімдер Мурзаханова М. У., Шаймарданова Б. К. және "ҚТЖ Жүк тасымалы" ЖШС филиалы  Павлодар бөлімшесі" ММ  Павлодар эксплуатациялық локомотив депосы кәсіпорнының бас маманы Сильнягин В. А. бар.

• 21 июн, 2022