«Арнайы пәндер» апталығы шеңберінде «ЕТ, БҚ  және и жалпы кәсіптік пән»  комиссиясы Stem-білім технологиясын қолдана отырып, 2022 жылдың 11 сәуірінде  222 аудиторияда  «Арнайы пәндер» педагогтары Жукова Наталья Александровна және  Барукина Наталья Юрьевна «Сызықтық және кабельдік өлшемдер туралы жалпы мәліметтер», «Кабель өзектерін тексеру әдістері. Омметр көмегімен жгуттарға қоңырау шалу, кабель өткізгіштеріне белгі салу» тақырыбында келесі пәндер бойынша интеграцияланған ашық сабақ өткізді:

- «Электрлік өлшеу»;

- «Электрбайланыс құрылғыларын орнату тәжірибесі»;

- «Электрмонтаждық тәжірибе».

Ашық сабақ А-220 тобы оқушыларының қатысуымен өтті. Сынып жетекшісі Ш.А.Ахметова.

Сабақта мыналарды қарастыру қажет болды: электр құрылғыларының апатсыз жұмысын қамтамасыз ету үшін әуе және кабель желілерін электрлік өлшеудің мәні; кабель өзектерін тексеру және мультиметр көмегімен жгуттарды шақыру және электр техникалық құрылғыларды монтаждау кезінде сымдарды таңбалауды пайдалану тәсілдері.

Студенттер табиғи үлгілермен және электр өлшеуіш құралдарымен практикалық тапсырмаларды орындады.

Сарапшы ретінде: «ЕТ, БҚ және ТҰ» бөлімдерінің меңгерушісі - Калмыков Юрий Анатольевич, «ЕТ, БҚ  және жалпы кәсіптік пән»  циклдық комиссиясының төрағасы - Тоқпалинова Анара Асылбекқызы және «АТ және Байланыс» Арнайы пән комиссиясы мұғалімі - Ткаченко Николай Иванович қатысты.

Сарапшылар мұғалімдер мен студенттердің дайындығы жоғары екенін атап өтті

Шара барысында мұғалімдер мен студенттер арасында тұрақты кері байланыс орнады.

Нәтижесінде сабақтың барлық мақсаттары мен міндеттері орындалды.

• 12 апр, 2022