14 желтоқсан күні қашықтықтан өткізілетін іс-шаралар аясында колледждің 1-2 курс студенттері арасында "Туған Қазақстанға деген сүйіспеншілікті тану" атты мәнерлеп оқу байқауы өтті.

Өлеңдерді мәнерлеп, эмоционалды және көркем оқу қабілетінде 6 оқырман жарысты.

Байқауға қатысушылар шығармаларды таңдауға өте байсалды қарады. Байқау жұмыстарын бағалау кезінде қазылар алқасы мәнерлеп оқу, орындаушылық шеберлік, сахналық мәдениет және шығарманы оқуға шығармашылық көзқарасты ескерді.

Байқаудың жеңімпаздары:

1-орын-Тілеуқабылов Аспандияр, А-120 тобының студенті және Көшербек Еркежан, ОП-219 тобының студенті.

2 – орын-А-120 тобының студенті Степина Анастасия және ОП-120 тобының студенті Ахметов Мадияр.

3-орын-Камеш Аяна, ОП-219 тобының студенті және Булатхан Абылхайыр, ПМЭ-219 тобының студенті (орыс тілінде).

Конкурсқа қатысушылардың орындауындағы Отан туралы өлеңдер әрбір жанға жарқын да қуанышты сезім қалдырды деп үміттенеміз. Байқауға қатысқан жеңімпаздар диплом алады.

• 14 дек, 2020