Жоғары электроника және коммуникациялар колледжінің студенттері теміржол мамандықтарына арналған дәстүрлі "Түрксіб" Олимпиадасына қатысты

Студенттерге арналған олимпиадалар - бұл қатысушылар тек белгілі бір теориялық қана емес, сонымен қатар практикалық тапсырмаларды орындайтын жарыстар.

Осы олимпиадада біздің студенттерге ұсынылған тапсырмалар олардан өзінің кәсіби шеберліктерін, шығармашылық жолды, заманауи технологияларды қолдана білуді және кәсіби сөздік қорларын игеруді талап етті.

Олимпиаданы ойдағыдай өткізу үшін студенттерге оқу әдебиеттерін оқып үйрену жеткіліксіз болғаны маңызды. Мәдени ой-өрісті, пәндік дағдыларды дамытуға, олимпиада өткізілетін сала сарапшыларының жұмыстарымен танысуға мүмкіндік алғандар қатысты.

Олимпиадалар «интеллектуалды және шығармашылық қабілеттерін анықтауға және дамытуға, ғылыми қызметке қызығушылыққа және ғылыми білімді насихаттауға» бағытталған.

Олимпиадаға келесі мамандықтардың 96 студенті қатысты: 1303000 "Автоматика, телемеханика және теміржол көлігіндегі қозғалысты басқару", 1203000 "Теміржол көлігіндегі қозғалысты басқару және тасымалдауды ұйымдастыру", 1409000 "Темір жол құрылысы, жол және жол шаруашылығы", 1108000 " Темір жол жылжымалы құрамын пайдалану, жөндеу және техникалық қызмет көрсету (түрлері бойынша)».

Студенттерді дайындағаны үшін колледж оқытушылары URKER MITEC алғыс хаттарымен марапатталды.

Олимпиада қорытындысы бойынша он студент - 1 орын, елу тоғыз студент - 2 орын, жиырма бір студент  - 3 орын алды. 6 студент мақтау қағаздарымен және сертификаттармен марапатталды.

Үздік нәтижелері үшін Жоғары электроника және коммуникация колледжі "Түрксіб" Республикалық олимпиадасы  2020-2021 оқу жылы» кубокпен марапатталды.

Колледж студенттері мен қызметкерлеріне одан әрі шығармашылық табыс тілейміз!

• 07 дек, 2020