21.05.2021 күні  Достық үйінде "Мектеп/колледж- -жанжалсыз аумақ" жобасы аясында "Медиация және құқық негіздері" атты IV облыстық турнирінің қатысушыларын марапаттау рәсімі өтті. "Жоғары электроника және коммуникациялар колледжі" ШЖҚ КМК атынан педагог-психолог Н.А. Артамонова және команда капитаны, ОП-120 тобының студенті И.Бойческо қатысты.

Марапаттау нәтижесінде мұғалім Б.К.Досчанова, педагог- психолог Н.А.Артамонова алғыс хаттар алды  және колледжіміздің командасы құрамында И.Бойческо, А.Соколов, В. Штерцер, Ж.Қозыбақов «Медитация және құқық негіздері» атты IV аймақтық турнирге «Мектеп / колледж- -жанжалсыз аумақ» жобасы аясында қатысқаны үшінь диплом алды.

Біздің оқытушылар мен студенттерге Павлодар облысының білім беру саласында медиацияны ілгерілетуде табыс тілейміз.

• 21 мая, 2021