Қазақстан Республикасы Күні мерекесі қарсаңында колледж студенттері концерттік бағдарламамен балалар үйіне барды.
Балалар үйіндегі балаларға көңіл мен қамқорлық өте жетіспейді. Бірақ дәл осы күні біз жылулық пен мерекелік көңіл-күй сыйладық. Біздің бей-жай қарамайтын студенттеріміз балалардың кішкентай жүректерін қуантып, көңіл көтеруге мәжбүр етті.
Студенттер балалардан да келуге қуанышты болды
ұлдар мен қыздардың шынайы қуанышы оларды қызықтырады.
Мұндағы әрбір бала назар аударуды қажет етеді және біз оны толтыруға тырыстық. Студенттер балалармен қуана сөйлесті, оларға викторинаға қатысу сыйлықтарын табыс етті. Бұл кездесуге қуанышты көңілді жігіттерге қарау өте жағымды болды. Біздің міндетіміз-бұл балалардың мүмкіндігінше күліп, өмірден ләззат алуы.
Балалардың көз алдында көрінетін шынайылық пен ашықтық бәрімізді мейірімді және ақылды ете алады.
Біздің колледж студенттерінің игі істері мен ниеттерінің арқасында патриотизм, мейірімділік, жанашырлық сезімі және бақыттың бір бөлігін әкелуге деген ұмтылыс пайда болады.

• 23 окт, 2022