Қазақстан Республикасы күнін мерекелеуде колледж студенттері қазақтың қонақжайлылық дәстүрін көрсете отырып, "қонақтарды қарсы алу" іс-шарасын өткізді.
Колледждің таңы ыстық бауырсақтар мен тәттілер қосылған хош иісті шай ішуден басталды.
Мереке атмосферасы мен қуаныш күні бойы билік етті.

Колледж студенттері концерттік бағдарлама өткізді. Ол 13 жыл бойы тойланбаған мерекеге орайластырылған және биыл күнтізбеге ұлттық мереке ретінде қайта енгізілген. 25 қазан — біздің еліміз үшін маңызды күндердің бірі. Дәл осы күні 1990 жылы Қазақстанның Егемендігі туралы декларация қабылданды. Бұл ел тәуелсіздігіне алғашқы қадам болды.
Мұндай іс-шараларды еліміздің болашағы, жас ұрпақ арасында өткізу өте маңызды. Өйткені, бұл патриотизм сезімін оятуға, өз елінің тарихы туралы көбірек білуге көмектеседі.

• 23 окт, 2022