Бүгін жоғары электроника және коммуникация колледжінің студенттерімен "Есірткі және психотроптық заттарды тарату мен қолданудың құқықтық салдары" тақырыбында профилактикалық әңгіме өтті, оның шеңберінде Павлодар облысы полиция департаменті есірткі қылмысына қарсы іс-қимыл басқармасының бөлім бастығы полиция подполковнигі Ирина Тимиргалиева қатысушыларға есірткінің заңсыз айналымына қатысқаны үшін сондай-ақ жасөспірімдер мен жастарды құқыққа қарсы іске тарту жауапкершілігі жайлы түсіндірді.Осы тақырып бойынша сұрақтар қойып, өз ойларымен бөліскен студенттер арасында белсенді пікірталас тудырды.Ирина Тимергалиева есірткі проблемалары туралы әңгіме  мен ашық диалогтың маңыздылығы- есірткіге қарсы тұрақты иммунитеттің қалыптасуына ықпал ететінін атап өтті.

• 16 окт, 2024