Құқық бұзушылықтың алдын алу колледж студенттері үшін сынып сағаттарын өткізді!
Біздің колледжде студенттер тарапынан құқық бұзушылықтың алдын алуға арналған сынып сағаттары өтті. Іс-шара барысында біз  құқық бұзушылықтың салдарымен байланысты маңызды тақырыптарды сауатты, жауапкершілікпен  қарастырдық.
Студенттер талқылауға белсенді қатысып, сұрақтар қойып, өз пікірлерімен бөлісті. Біз жастардың басынан өткеруі мүмкін әртүрлі жағдайларды қарастырдық және жағымсыз оқиғалар салдарынан қалай құтылуға болатынын  жайлы түрлі ситуацияларды талдадық.
Мұндай сабақтар студенттердің өз іс-әрекеттеріне жауапкершілікпен қарауын қалыптастыруға көмектеседі және колледжде достық пен қауіпсіздік атмосферасын құруға ықпал етеді.
Алынған білім мен кеңестер біздің студенттерге асығыс шешім қабылдауға және болашақта құқық бұзушылықтардан аулақ болуға көмектесетінін атап өткен жөн.

# единорог _просмотр _pvl
# Единичный_разбор