Дауыс беру басталды!

Талантты жастарды қолдау және жұмысшы мамандықтарын дәріптеу мақсатында жыл сайынғы "ҚР колледждерінің үздік 100 студенті" республикалық байқауының жеңімпаздарын айқындайтын дауыс беру кезеңі басталды.

Дауыс беру 1-15 қараша аралығында "Talap" КЕАҚ ресми сайтында өтеді (https://kasipkor.kz/prod/top100/index.php).

Қайролла Томирис Тимуровна, Павлодар қаласында туып-өскен және сонда тұрады.

2021 жылы № 12 ЖОМ 9-сыныпты бітіріп, "Радиотехника, электроника және телекоммуникация" мамандығы бойынша Жоғары электроника және коммуникациялар колледжіне оқуға түсті.

Оқудың алғашқы күндерінен бастап оқу орнының түрлі іс шараларына белсенді қатысады.

7 жыл бойы көркем гимнастикамен белсенді айналысады. Бұл Томиристің жеке тұлға болып қалыптасуына, оның жағымды қасиеттерін: ерік-жігерін, мақсаттылығын дамытуға көмектесті.

4 жыл бойы Қызыл Жарты ай қоғамында волонтерлік қызметпен айналысады, екінші жыл "Жақсылық жаса" атты колледжің командасының мүшесі болып табылады.

Қоғамды ұйымдастыруда КП нұсқаушы болып табылады, зардап шеккендерге көмек көрсету тренингтерін ұйымдастыра отырып, алғашқы көмек көрсету дағдыларын меңгерген.

2022 жылы ТЖ департаментінде ТЖ кезінде қорғау тәсілдерін оқыту бойынша курстардан өтті. Мен жабдықтың жарылыс қауіпсіздігін қамтамасыз етуде өз әдістемемді жасағым келеді.

Томирис: «Қазір тез шешім қабылдауға үйреніп, өзімді жауапкершілікке, ұқыптылыққа, топпен жұмыс жасай білуге ​​тәрбиелеп жатырмын.  Мен әрқашан өзіммен бірге адамдарға пайда әкелгісі келетін пікірлес адамдарды іздеймін.  Мен айналамыздағыларға қажет болғым келеді және алған білімімді мемлекетіміздің өркендеуі үшін пайдаланғым келеді!»

• 01 ноя, 2022