2021 жылдың 12-30 мамыр аралығында Жоғары электроника және коммуникациялар колледжінің студенттері Қазақстан Республикасы Әділет Министрлігінің ұйымдастыруымен "Қазақстанда контрафактіге жол жоқ" атты үздік слоган байқауына қатысты.
Конкурс "Контрафакт" Республикалық акциясында пайдалану үшін ұранды әзірлеу, сондай-ақ зияткерлік меншік саласындағы құқықтық түсіндіру жұмысы, зияткерлік меншік құқықтарын қорғау саласында халықтың хабардарлығын арттыру, контрафактілік өнімге қоғамның төзбеушілігін қалыптастыру мақсатында өткізілді.
Конкурс проводился в целях разработки слогана для использования его в Республиканской акции «Контрафакт», а также праворазъяснительной работе в сфере интеллектуальной собственности, повышения осведомленноти населения в сфере охраны прав интеллектуальной собственности, формирования нетерпимости общества к контрафактной продукции.
Міндеттері:
- контрафактінің таралуына қарсы күресті насихаттау және насихаттау;
- контрафактіге теріс қатынасты қалыптастыру;
- қоғамның зияткерлік меншік құқықтарын қорғау саласындағы құқықтық түсіндіру жұмысына қатысуы;
Байқауға келесі студенттердің Теміров Самуил (ОП-318), Айтуғанова Мәдина ( С - 318) және арнайы пәндер оқытушысы-Буланович Ирина Анатольевнаның  жұмыстары қатысты.

• 04 июн, 2021