27 қыркүйекте ата-аналар жиналысының бірыңғай күні өтті. Біздің оқу орнында ата-аналарға арналған жаңа жиынның ата-аналар жиналысы ұйымдастырылды және өткізілді, онда колледж әкімшілігімен және сынып жетекшілерімен таныстырылды, жаңа оқу жылына қабылдау туралы және колледждің ішкі тәртіп ережелерімен таныстырылды. Колледж басшысы М. Ж. Нығметов колледж тарихымен таныстырып, оқу орнының артықшылықтары туралы айтып берді. Сондай-ақ, құқық қорғау органдарының қызметкерлері шақырылды-Темірғалиева и. А. – полиция подполковнигі есірткі қылмысына қарсы іс-қимыл басқармасының бөлім бастығы, ол ата-аналарға кәмелетке толмағандар арасындағы нашақорлық проблемалары және ерте сотталғандығы туралы түсіндірді, ата-аналарға және қылмыстық жауапкершілікке қатысты мысалдар мен сақтық шараларын келтірді. және ата-аналардың міндеттері. Содан кейін бірінші курс ата-аналарына колледждегі тәрбие қызметі туралы ақпарат берілді. Басшының тәрбие правила жөніндегі орынбасары А.Т. Бексеитова ішкі тәртіп ережелерін егжей-тегжейлі түсіндірді, ата-аналарды үйірме қызметімен , спорт секцияларының жұмысымен, колледжде тамақтануды ұйымдастырумен таныстырды. Ата-аналар жиналысының соңында ата - аналар алдында психолог Ж. Ж. Алигожина "баланың қауіпсіздігі-қоғамның басымдығы"тақырыбында сөз сөйледі Одан кейін диалог алаңы өтті, онда ата-аналар өздерін толғандыратын сұрақтарға жауап алды.

• 27 сен, 2024