14.04. 2021 күні  "ZOOM" платформасы арқылы колледж психологы Н. А. Артамонова кәмелетке толмағандар арасында суицидтік көріністердің алдын алу мәселелері бойынша жалпы колледждік ата-аналар жиналысын өткізді.

Видео-конференцияның мақсаты ата-аналарға жасөспірімдердің суицид мәселесі бойынша алдын алу көмегін көрсету.

Міндеттері:

- жасөспірімдердің суицидінің себептері, белгілері туралы ата-аналардың білімін кеңейту;

- балаңызбен қарым-қатынас туралы ойлануға және бағалауға мүмкіндік беру;

- жасөспірімнің жеке басын құрметтеуге және оның проблемаларын түсінуге тәрбиелеу.

Ата-аналар жиналысында ата-аналар мен жасөспірімдердің өзара қарым-қатынасы, психикалық денсаулықты сақтау мен нығайтудың маңыздылығы туралы айтылды.  Интернеттегі қауіпсіз жұмыстың маңыздылығы және ата-ана бақылауы туралы айтылды.

Ата-аналар жиналысын қорытындылай келе, психолог Артамонова Н. А. барлық сұрақтарды ашып, ата-аналарға психикалық денсаулықты сақтау және нығайту бойынша тиісті ұсыныстар берді.

• 15 апр, 2021