Жаңа 2024-2025 оқу жылының басталуына дайындық! Бүгін "жоғары электроника және коммуникация колледжі "ШЖҚ КМК базасында оқу жұмысы бойынша басшылар орынбасарларының секциялық отырысы өтті. Кездесу барысында келесі мәселелер қарастырылды: оқу процесін ұйымдастыру мен басқарудың өзекті мәселелері. Лицензиялау. Апостиль қою. 2024-2025 оқу жылының басында техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру оқу орындарында оқу процесін ұйымдастыру бойынша нұсқаулық-әдістемелік ұсынымдар. Сондай-ақ, "Талап" КЕАҚ қатысуымен онлайн режимде республикалық тамыз секциясына қосылып, оның барысында корпоративтік басқару, аккредиттеу, инклюзивті білім беру мүмкіндіктері, жаңа үрдістер талқыланды типтік жүйенің дамуы. Спикерлер еліміздегі колледждердің рейтингін ұсынды өңірлерге еңбек нарығында сұранысқа ие мамандықтар айтылды.

• 15 авг, 2024