"Ғылым апталығы" күндері "Ә. Марғүлан атындағы Павлодар педагогикалық университеті" КЕАҚ базасында Павлодар облысы білім басқармасының "Павлодар облыстық ақпараттық технологиялар орталығы" КММ қолдауымен республикалық жобалар конкурсстемм  өтті. Біздің колледж командасын "Бағдарламалық қамтамасыз ету" мамандығы бойынша ПО-212 тобының студенттері Бородулин Александр және Кравчуков Александр көрсетті. Жарыс қорытындысы бойынша балалар II дәрежелі диплом алды!

Конкурстың мақсаты STEM-білім беру құралдарымен оқушылар мен студенттердің ғылыми-зерттеу әлеуеті мен зияткерлік қабілеттерін дамыту үшін жағдай жасау болып табылады.

"Жоғары электроника және коммуникация колледжінің" студенттері өздерінің "CleanRobots"эко-жобасын ұсынды.

Бұл идеяны жүзеге асыру үшін қаладағы қоқыстардың көп мөлшері себеп болды. Роботтарды құра отырып, балалар адамның физикалық еңбегін жеңілдетті, тазалауға кететін уақытты азайтты.

Қаланың экожүйесін тазартудағы біздің ұсынысымыз-Clean Robots жобасын құру!

Біздің STEAM жобамыз қолданбалы ғылымдардың синтезі болып табылады: математика, бағдарламалау, электроника және мехатроника және т.б.

• 24 апр, 2023