Ауған және жергілікті соғыс ардагерлерімен кездесу

«Уақыт бізді таңдады»

Кеңес әскерлерінің Ауғанстанға шығарылуының 34 жылдығы қарсаңында Ауған соғысы және жергілікті соғыс ардагерлерімен кездесу ұйымдастырылды. Кездесуге қатысушылар өз өмірлерінен өткен соғыс, достарынан айырылудың күйініші туралы айтып, студенттердің сұрақтарына жауап берді.

Кездесудің кейіпкерлері Супахунов Малик, Кайрат  Какашин болды.

Студенттер әскери борышын өтеген сарбаздардың ерлігі мен батылдығы туралы білді. Экранда әскери шежіренің кадрлары көрсетілді, олар Ауған жеріндегі естелік туралы ән шырқады. Кездесуге қатысушылар Ауғанстанда, барлық жергілікті соғыстар мен қақтығыстарда қаза тапқандарды бір минут үнсіздікпен еске алды.

Шайқастар аяқталды, бірақ тарих мәңгілік. Ауған соғысы және басқа да жергілікті соғыстар тарихта қалды. Бірақ ол адам жадында әлі ұзақ өмір сүреді, өйткені оның тарихы жауынгерлердің қанымен, аналардың көз жасымен жазылған. Ол әкесіз қалған жетімдердің жадында өмір сүреді. Оған қатысқандардың жан дүниесінде өмір сүретін болады.

Барлық ардагерлерге табандылық, батылдық пен оптимизм тілейміз!

• 09 фев, 2023