Жалпы білім беретін пәндер айлығы.

2022 жылдың 27 қыркүйегінде айлық аясында «Химик» үйірмесінің отырысында  – «Сенің жүрісің» атты интеллектуалды ойыны өтті. Мақсаты: Студенттердің білімін, ой-өрісін тереңдету, кеңейту болып табылады. Пәнге деген қызығушылықты, тәуелсіздікті, шығармашылық белсенділікті, өзара көмекті, ұжымның жетістігі үшін мақтанышты дамыту, ұжымның қажеттіліктері үшін жеке адамның білімінің құндылығын түсіну.

Ойын басталар алдында студенттерге "Жалпы білім беру пәндері" циклдік комиссиясының төрағасы Қайырпан Сайлаубайқызы Баяхметова қошемет көрсетіп, ойын қатысушыларын құттықтап, жаңа білім, сәттілік тіледі.

"Сіздің қадамыңыз" химиялық ойынына колледждің 1 курс студенттері, топтарқатысты: С-112, В-112, ОП-112, ПМЛ- 112, А-112.

2 курс студенттері-үйірмелер құрамындағы қазылар алқасы: Гриценко Д., Токтасынова Н., Держаева Н. студенттердің жауаптарын қатаң қадағалады. Үйірмешілер ойынды өткізуге көмектесті: Айдарханова З. мен Назымкен А.

Ойын 3 кезеңде өтті.

Бірінші кезең - "сіздің қадамыңыз"

Команда өкілдері таңдалған сұраққа дұрыс жауап үшін ұпай ала отырып, кез келген бөлімде жауап беруі керек. Команда қателеспейінше келесі сұрақты таңдауға құқылы.  Егер дұрыс жауап болмаса, сұрақты таңдау құқығы басқа командаға берілед.

Екінші кезең-командамен ойнау

1тапсырма: Сөздер жазылады,  1 минут ішінде химиялық элементтің атауын жасау үшін олардың алдына немесе соңына бір немесе бірнеше әріп қосу керек.

Үшінші кезең - Ва-Банк

Сұрақ айтылмас бұрын, командалар параққа осы сұраққа есептелген ұпай санын жазады, бірақ команданың қазіргі ұпайынан көп емес.

Ойынның қорытындысы бойынша 1 орынды ПО-112 тобының командасы жеңіп алды  (ЖулинаА., Филиппов С.,Салиенко В.) ІІ орын–  В-112 тобы (Огарков А., Тлеулес Д., Джунусов А.) III орын –  А-112 тобы (Куршев Д., Швайцер В., Жекенов С.)

Ойынға қатысушылар мақтау қағаздарымен және барлық қатысушылар тәтті сыйлықтармен марапатталды.

Химия және биология пәндерінің оқытушысы Мулярчик Т.А.

• 03 окт, 2022