2021 жылдың 25 ақпанында колледжіміздің оқу бітіруші курс студенттері "ERG-мен болашақ"  іс-шарасы аясында ZOOM платформасында "Қазақстан алюминийі" АҚ басшылығымен өткен  онлайн-конференцияға қатысты.

Конференция барысында "Қазақстан алюминийі" АҚ құрылымдық бөлімшелерінің басшылары "Еуразиялық Топ" компаниясы және "АК" АҚ туралы ақпаратпен бөлісті. Кәсіпорында бар бос орындар, жұмысқа қабылдау ережелері, компанияның әлеуметтік бағдарламасы туралы айтып берді.

Біздің студенттер "Қазақстан алюминийі" АҚ президенті Р. С. Романовтың, персонал және әлеуметтік мәселелер жөніндегі операциялық директор Д. В. Павловтың, АҚ кәсіподақ комитетінің төрағасы М. К. Уәлихановтың сөйлеген сөзін қызығушылықпен тыңдады.

Конференция барысында біздің колледж студенттері Боглан Ерлан, Афанасьева Татьяна, Колева Виолетта, Мусралин Нұрболат, Агадилова Әсел сөз сөйледі.

Студенттердің практикадан өту мүмкіндігі, кәсіпорынға жұмысқа орналасу туралы сұрақтарына "Қазақстан алюминийі" АҚ қызметкерлерінен толық, толық жауаптар алынды.

• 26 фев, 2021