2023 жылдың 12 сәуірінде Жоғары электроника және коммуникациялар колледжінде ғылымды мерекелеу кезінде "My railway"бірінші курстарының арасында іс-шара өтті. Теміржол мамандықтарының бірінші курс студенттері арасында "БҚ, АТ және байланыс" циклдік комиссиясының арнайы пәндер апталығында "STEM білім беру" бағдарламасын іске асыру шеңберінде ғылыми практикалық іс-шара өткізді.
Іс - шара бірінші курс студенттеріне бағытталған жалпы кәсіптік құзыреттілікті қалыптастыруға, студенттердің ғылыми-зерттеу жұмысына қызығушылығын дамытуға, сондай-ақ студенттерді пәндер бойынша даярлау сапасын арттыруға және олардың шығармашылық қабілеттерін дамытуға бағытталған. Қатысушыларға ғылыммен айналысу перспективалары туралы айтылды, ғылыми мақалалар жазу тәжірибесімен бөлісті, тақырыптарды тыңдады және вектор-нәтиже өткізді.
Сондай-ақ студенттерге ғылыми мақалалар жазу құрылымы, ғылыми басылымдарда деректер мен суреттерді визуализациялау туралы айтылды. Шара қорытындысы бойынша жеңімпаздар анықталды!

• 12 апр, 2023