2022 жылғы 14-15 сәуір күндері "Жоғары электроника және коммуникация колледжінің" базасында "Локомотивті басқару" құзыреттілігі бойынша WorldSkills Pavlodar 2022 аймақтық байқауы өтті.

Байқауға үш колледждің өкілдері - В.В. Елгин, Т.Р. Олжабай, Д.Р. Рахымжан қатысты: "Қ. Пішенбаев атындағы Екібастұз тау-кен техникалық колледжі", "Ақсу қара металлургия колледжі" және  " Жоғары электроника және коммуникация колледжі".

Студенттер конкурс барысында өздерінің теориялық білімдері мен практикалық дағдыларын көрсетті: СА-3 автотіркегішін бөлшектеу және жинау, шаблондармен доңғалақ жұбын өлшеу, № 395 шартты машинист кранын бөлшектеу және құрастыру, сондай-ақ тренажерде басқару кабинасының ауысуын көрсетті.

Студенттердің тапсырманың сапасы мен орындалуын белгіленген уақытта сарапшылар мен тәуелсіз сарапшы бағалады, оның ішінде колледж оқытушылары: Абенов Б.Б., Мурзаханова М.У., Шаймарданов Б.К. және "ҚТЖ-Жүк тасымалы" ЖШС "Жүк тасымалы - Павлодар бөлімшесі" филиалының Павлодар локомотив пайдалану депосы кәсіпорнының бас маманы А.В. Сильнягин.

• 18 апр, 2022