Колледжде "теміржол көлігіндегі тасымалдау процесін басқару" құзыреттілігі бойынша алаңдар ұйымдастырылды. Қатысуға "Екібастұз политехникалық колледжі" ШЖҚ КМК және "Ақсу қара металлургия колледжі"ШЖҚ КМК шақырылды.
"WorldSkillsPavlodar 2024" өңірлік чемпионаты конкурсанттардың құзыреттерін көрсетуге және "теміржол көлігіндегі тасымалдау процесін басқару"прототиптерін қалыптастыру жөніндегі жұмысқа бағытталған жарыстық іс-шаралар болып табылады.
Құзыреттілік шеңберінде алаңдарда құзыреттілік бойынша нұсқау және модульдерді орындау өткізілді. Алаңдарды ұйымдастырушы, бас сарапшы с. Ш. Қарашашева конкурсанттарға колледжде іске асырылатын мамандық бойынша кәсіби тапсырмаларды орындауға қойылатын талаптар туралы айтып берді.

• 22 апр, 2024