"Жоғары электроника және коммуникациялар колледжінің" ШЖҚ КМК студенттері  25.11.2020 күні  жедел алдын алу іс-шарасы "Жасөспірім"  атты тақырыбына  жасалған бейнеконференцияға қатысты, оның спикері Павлодар станциясындағы ЛОП ювеналды полиция тобының аға инспекторы, полиция аға лейтенанты Д. Б. Койшин болды.

Іс – шараның негізгі мақсаты-жасөспірімдер қылмысының алдын алу және алдын алу, оларды заңды өкілдерінің еріп жүруінсіз түнгі уақытта тұрғын үй-жайлардан тыс жерлерде ұстау, құқықтық сауаттылықты арттыру, сондай-ақ кәмелетке толмағандарды құқық бұзушылықтар мен қылмыстар жасауға тартатын ересек адамдарды анықтау болып табылады.

Конференция қорытындысы бойынша полицияның аға лейтенанты Д. Б. Койшин біздің студенттерді ҚР Әкімшілік кодексімен және өз міндеттерін орындамағаны туралы заңды өкілдерді әкімшілік жауапкершілікке тарту мүмкіндігімен таныстырды. Біздің студенттер өздерін қызықтырған сұрақтар қойып, құқықтық саладағы құзыреттіліктерін арттырды.

• 26 ноя, 2020